Ivane, jak je možné, že ty sedíš v teploučku doma, hraješ na garmošku,
popíjíš vodku a tvoje žena venku v tom mrazu seká dřevo?
A co mám dělat, když žena neumí hrát?
|
Povídá manžel manželce: Venku je tak krásně a ty se tu dřeš s parketama.
Nechtěla bys jít radši na vzduch a umýt auto?
|
Víš, jak krásně vypadáš po třech skleničkách whisky?
Ale vždyť já jsem vůbec nepila. Ale já ano.
|
Kde ses toulal, hňupe? Vždyť už svítá!
Svítalo by, i kdybych byl doma.
|